+86 13380301237
 • Queen Room1
 • Queen Room2
 • Queen Room3
 • Queen Room4

Краљица soba

Max Guests 2
Bed Size(s) 1 Велики кревет (и) (Кинг Сизе)
Room Size 13m2

Тхе аир-цондитионед соба има радни стол, ЦД плаиер, флат-сцреен ТВ и купатило.

Amenities
 • цити виев
 • средства за чишћење
 • Чивилук
 • Тврдо / Паркет
 • соундпроофинг
 • ландмарк поглед
 • Пешкири
 • купатило
 • ЦД плејер
 • Радни сто
 • тоалет
 • Фен
 • Фрее тоилетриес
 • туш
 • Клима уређај
 • телевизија
 • папуче
 • Телевизор са равним екраном
 • Додатне Дуга Кревети (> 2 метра)
 • грејање
Close